HALLITUS JA TOIMIHENKILÖT  2019

VARSINAISET JÄSENET

VARAJÄSENET

 

Vesa Matti Räisälä   Puheenjohtaja

 

050 4668635 vesa-matti.raisala@anvianet.fi

 

 

 

 

Riku Honkaharju   Varapuheenjohtaja

 

044 3522944  riku.honkaharju@besthall.com

 

 

 

Jaakko Niininen   Sihteeri

 

044 9763056  jaakko.niininen@gmail.com

 

 

 

Risto Koski

 

040 5826024  ristok.koski@luukku.com

 

 

 

Veli-Matti Kuoppala

 

 

0400 664317  veli-matti.kuoppala@anvianet.fi

 

 

 

 

 

 

Tomi Junkkila    Puheenjohtajan varahenkilö

 

045 6746720  tjunkkila@gmail.com

 

 

Niklas Tervola   Nuorisovastaava

 

0400 256333 niklastervola@gmail.com

 

Juha Witick

 

050 5864238  juhawitick@hotmail.com

 

 

Esko Viitasaari

 

0400744511  viitasaariesko@gmail.com

 

 

Greger Hulden

 

050 3393684   greger.hulden@anvianet.fi

 

 

 Hallituksen ulkopuoliset toimihenkilöt

 

Veikko Kiema  Huvilan isäntä

 

0400 274862 veikko.kiema@gmail.com




Faruk Sariyagiz   IT-vastaava / k.v.vastaava

 

 

040 7771731  faruk.sariyagiz@anvianet.fi

 

 

Tuomo Hautala  Taloudenhoitaja

 

040 5220471 tomme.hautala@gmail.com

 

Osaston huvila sijaitsee Honkaluodossa  osoitteessa Jopintie 108

 

Vain Ammatti osasto 67 :n jäsenille

 

Varaukset  : Veikko Kiema

 

veikko.kiema@gmail.com

 

Puh  : 0400 274862

 

Avainmaksu osaston jäsenille

 

su - to 30 € , to - su 30 €

 

Syyskuu 1 vk. su - su 30 €

 

Osaston tilinumero  :

FI51 1065 3007 101235

 

Avainten palautus klo 15.00 ja nouto klo 18.00

 

Kokkolan Metallityöväen Ammattiosasto ry.67 Perustettu 10.6.1917

Designed By Faruk Sariyagiz