HALLITUS JA TOIMIHENKILÖT  2019

Puheenjohtaja

 

Vesa Matti Räisälä

 

050 4668635 vesa-matti.raisala@anvianet.fi

 

Varapuheenjohtaja

 

Riku Honkaharju

 

044 3522944  riku.honkaharju@besthall.com

 

Sihteeri

 

Jaakko Niininen

 

044 9763056  jaakko.niininen@gmail.com

 

Jäsen

 

Risto Koski

 

040 5826024  ristok.koski@luukku.com

 

Jäsen

 

Veli-Matti Kuoppala

veli-matti.kuoppala@anvianet.fi

 

0400 664317

Jäsen

 

Tomi Junkkila

 

045 6746720  tjunkkila@gmail.com

 

Taloudenhoitaja

 

Tuomo Hautala

 

040 5220471 tomme.hautala@gmail.com

Varajäsen / puheenjohtajan varahenkilö

 

Esko Viitasaari

 

0400744511  viitasaariesko@gmail.com

 

Varajäsen / IT-vastaava / kansainvälisyys vastaava

 

Faruk Sariyagiz

 

040 7771731  faruk.sariyagiz@anvianet.fi

 

Varajäsen / huvilan isäntä

 

Veikko Kiema

 

0400 274862 veikko.kiema@gmail.com

 

Varajäsen

 

Juha Witick

 

050 5864238  juhawitick@hotmail.com

 

Varajäsen

 

Greger Hulden

 

050 3393684  greger.hulden@anvianet.fi

Osaston huvila sijaitsee Honkaluodossa  osoitteessa Jopintie 108

 

Vain Ammatti osasto 67 :n jäsenille

 

Varaukset  : Veikko Kiema

 

veikko.kiema@gmail.com

 

Puh  : 0400 274862

 

Avainmaksu osaston jäsenille

 

su - to 30 € , to - su 30 €

 

Syyskuu 1 vk. su - su 30 €

 

Osaston tilinumero  :

FI51 1065 3007 101235

 

Avainten palautus klo 15.00 ja nouto klo 18.00

 

Kokkolan Metallityöväen Ammattiosasto ry.67 Perustettu 10.6.1917

Designed By Faruk Sariyagiz